OPRAVA POČÍTAČE HP DELL ASUS ACER LENOVO MACBOOK DELL

Pokud váš počítač selhává, nefunguje správně nebo je poškozený a hledáte místo k jeho opravě s úplnou bezpečností a jistotou, najdete ho v Kelatosu.
Jsme odborníci, kteří řeší všechny typy počítačových poruch, mají více než 10 let zkušeností a v uspokojivě vyřešených případech dosáhnou dokonalého výsledku. Proto jsme v Madridu preferováni při opravě počítačů všech značek a modelů.
Naše ceny jsou na špičkové úrovni, první vyhodnocení a diagnostiku provádíme zcela zdarma a my jako jediní vám poskytujeme jednoletou záruku.
Máme celou řadu náhradních dílů a originálního příslušenství, s neuvěřitelnými propagačními slevami, takže vše vyjde za méně, než očekáváte.
U nás máte kompletní balíček: kvalita + servis + náhradní díly = zaručený profesionální výsledek.
Vyznačujeme se obnovou dat na pevném disku, ať už logickým nebo fyzickým poškozením, s nejvyšší úspěšností obnovy v Madridu.
Pracujeme s hlavními značkami počítačů: Lenovo, Asus, Dell, HP, Do, Apple, MSI, Razer, Compaq, Lg, Samsung a mnoho dalšího.
Správná údržba počítače zvyšuje jeho životnost, provoz, stabilitu a výkon, takže je velmi důležitá. Ve společnosti Kelatos provádíme nejúplnější a nejužitečnější údržbu, takže vaše zařízení pracuje v optimálních podmínkách.

Některé z našich služeb jsou:

  • Oprava počítače: Provedeme kompletní studii vaší jednotky, která určí chybu, která způsobí její poruchu, a poskytujeme všechna dostupná řešení a přizpůsobujeme je vašemu rozpočtu.
  • Instalace a výměna součástí: Pokud vaše zařízení vyžaduje výměnu dílů nebo součástí, můžete se na nás také spolehnout, máme k dispozici originální díly a příslušenství podle vašich potřeb, ujišťujeme vás, že je najdete za nejnižší cenu.
  • Čištění virů malwaru: Viry brání řádnému fungování počítače, nemluvě o malwaru, který by mohl ohrozit všechny vaše osobní údaje, bankovní údaje atd. Aby byl váš počítač a počítač vždy v bezpečí, je nutné důkladné vyčištění virů a aktivace dobrého antiviru, postaráme se o to.
  • Instalace operačních systémů, konfigurace ovladačů a instalace základních a pokročilých programů: Nabízíme vám nejmodernější aktualizace systémů Windows, Mac OS, iOS, Linux. Máme také původní licence k instalaci kancelářských balíčků (Word, Excel, Power Point) a vše, co váš počítač potřebuje pro plnou funkčnost.
  • Obnova dat na pevném disku a hesel: Jsme odborníci na úspěšnou obnovu dat na pevných discích, úložných jednotkách a systémech RAID, v našich letech služby jsme byli svědky všech druhů poruch, formátování, poškození, ai tak se nám podařilo získat a získat informace o našich zákaznících, proto nás široce doporučují. Pracujeme s obnovou dat ze systémů, jako jsou: Windows 3.11, Windows 95, Windows 98, Windows ME, Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows NT Server, Windows 2000 Server, Windows Mobile, Android, iOS, Symbian, RAID Systems , Server Novell Netware, LINUX, IBM, DEC Systems, Systems 36, MAC.
  • Aktualizace zařízení: Potřebujete, aby funkce počítače byly aktualizovány? Přijďte k nám a my vám rádi pomůžeme co nejdříve a uvedeme všechny kroky, které je třeba dodržovat, aby vaše jednotka pracovala jako první den.
  • Diagnostika a personalizované poradenství: Naše technická služba poskytuje řešení pro všechny vaše počítačové potřeby a důkladně vyhodnotí váš počítač a efektivně vyřeší všechny vaše potřeby.

Všechny tyto služby a další, najdete v našich zařízeních, jsme centrálně umístěny v Barrio de Chamberí, Calle de Joaquín María López, 26, 28015 Madrid. Jako referenční bod jsme velmi blízko stanice metra Islas Philippines. Pokud byste chtěli získat více informací, kontaktujte nás na telefonu 914 468 503.

Call Now Button
WhatsApp chat