DATORU REMONTS HP DELL ASUS ACER LENOVO MACBOOK DELL

Ja jūsu dators nedarbojas, darbojas nepareizi vai ir bojāts, un jūs meklējat vietu, kur to labot ar pilnīgu drošību un pārliecību, jūs to atradīsit Kelatosā.
Mēs esam eksperti, kas risina visu veidu datoru kļūmes, ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi un nevainojamu pieredzi apmierinoši atrisinātos gadījumos. Tāpēc Madridē mēs dodam priekšroku visu zīmolu un modeļu datoru remontam.
Mūsu likmes ir nepārspējamas, pirmo novērtēšanu un diagnostiku mēs veicam pilnīgi bez maksas, un mēs esam vienīgie, kas piedāvā jums viena gada garantiju.
Mums ir dažādas rezerves daļas un oriģinālie aksesuāri ar neticamām reklāmas atlaidēm, tāpēc viss iznāks mazāk, nekā jūs gaidījāt.
Pie mums jums ir pilns komplekts: kvalitāte + serviss + rezerves daļas = garantēts profesionāls rezultāts.
Mēs izceramies uz datu atjaunošanu cietajā diskā – gan loģisku, gan fizisku bojājumu dēļ – ar visaugstāko veiksmīgo atkopšanas līmeni Madridē.
Mēs sadarbojamies ar lielākajiem datoru zīmoliem: Lenovo, Asus, Dell, HP, Do, Apple, MSI, Razer, Compaq, Lg, Samsung un daudz ko citu.
Pareiza datora uzturēšana palielina tā kalpošanas laiku, darbību, stabilitāti un veiktspēju, tāpēc tam ir liela nozīme. Kelatos mēs veicam vispilnīgāko un noderīgāko apkopi, lai jūsu aprīkojums darbotos optimālos apstākļos.

Daži no mūsu pakalpojumiem ir:

  • Datoru remonts: mēs veicam pilnīgu jūsu vienības izpēti, nosakot kļūmi, kas izraisa tās darbības traucējumus, un mēs piedāvājam visus pieejamos risinājumus, pielāgojot tos jūsu budžetam.
  • Komponentu uzstādīšana un nomaiņa: Ja jūsu aprīkojumam nepieciešama detaļu vai sastāvdaļu nomaiņa, varat arī paļauties uz mums, mums ir oriģinālo daļu un piederumu pieejamība atbilstoši jūsu vajadzībām, mēs garantējam, ka tos atradīsit ar viszemākajām izmaksām.
  • Ļaunprātīgas programmatūras vīrusu tīrīšana: vīrusi neļauj pareizi darboties datoram, nemaz nerunājot par ļaunprātīgu programmatūru, kas varētu apdraudēt visu jūsu personisko informāciju, bankas informāciju utt. Lai jūs un jūsu dators vienmēr būtu drošībā, ir nepieciešama dziļa vīrusa tīrīšana un laba antivīrusa aktivizēšana, mēs par to parūpēsimies.
  • Operētājsistēmu instalēšana, draivera konfigurēšana un pamata un uzlaboto programmu instalēšana: Mēs cita starpā piedāvājam vismodernākos Windows, Mac OS, iOS, Linux atjauninājumus. Mums ir arī oriģinālās licences, lai instalētu biroja pakotnes (Word, Excel, Power Point), un viss, kas nepieciešams jūsu datoram, lai nodrošinātu pilnu funkcionalitāti.
  • Datu atjaunošana cietajā diskā un paroles: Mēs esam eksperti veiksmīgā datu atgūšanā cietajā diskā, datu glabāšanas vienībās un RAID sistēmās. Savos darbības gados esam pieredzējuši visa veida kļūmes, formatēšanu, korupciju un pat tā mums ir izdevies iegūt un iegūt klientu informāciju, tāpēc viņi mūs plaši iesaka. Mēs strādājam pie datu atgūšanas no tādām sistēmām kā Windows 3.11, Windows 95, Windows 98, Windows ME, Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows NT Server, Windows 2000 Server, Windows Mobile, Android, iOS, Symbian, RAID Systems. , Server Novell Netware, LINUX, IBM, DEC Systems, Systems 36, MAC.
  • Iekārtu atjaunināšana: vai jums ir regulāri jāatjaunina datora funkcijas? Nāciet pie mums, un mēs labprāt jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams, norādot visas veicamās darbības, lai jūsu vienība darbotos kā pirmā diena.
  • Diagnostika un personalizēti padomi: Piedāvājot risinājumu visām jūsu datora vajadzībām, mūsu tehniskais dienests rūpīgi novērtēs jūsu datoru un efektīvi risinās visas jūsu vajadzības.

Visus šos pakalpojumus un vēl vairāk, jūs varat atrast mūsu labierīcībās, mēs atrodamies centrā Barrio de Chamberí, Calle de Joaquín María López, 26, 28015 Madrid. Kā atskaites punkts mēs esam ļoti tuvu Islas Philippines metro stacijai. Ja vēlaties iegūt vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni 914 468 503.

Call Now Button
WhatsApp chat