BİLGİSAYAR ONARIMI HP DELL ASUS ACER LENOVO MACBOOK DELL

Bilgisayarınız arızalanıyorsa, yanlış çalışıyorsa veya arızalıysa ve tam güvenlik ve güvenle onarımı için bir yer arıyorsanız, Kelatos’ta bulacaksınız.
10 yıldan fazla deneyime ve her türlü bilgisayar arızasını çözme konusunda uzmanız ve tatmin edici bir şekilde çözülmüş durumlarda kusursuz bir kayıt yapıyoruz. Bu nedenle Madrid’de tüm marka ve model bilgisayarların onarımında tercih edilmekteyiz.
Oranlarımız hiçbiri ikinci, ilk değerlendirme ve teşhisi tamamen ücretsiz yapıyoruz ve size bir yıl garanti veren tek kişiyiz.
İnanılmaz promosyon indirimleriyle çeşitli yedek parçalarımız ve orijinal aksesuarlarımız var, bu yüzden her şey beklediğinizden daha az bir sürede ortaya çıkacaktır.
Bizde Komple Paketiniz var: Kalite + Servis + Parçalar = Garantili profesyonel sonuç.
Madrid’de en yüksek başarılı kurtarma oranına sahip olan, mantıksal veya fiziksel hasar nedeniyle sabit diskteki verilerin kurtarılmasında göze çarpıyoruz.
Ana bilgisayar markalarıyla çalışıyoruz: Lenovo, Asus, Dell, HP, Do, Apple, MSI, Razer, Compaq, Lg, Samsung ve daha fazlası.
Bir bilgisayarda uygun bakım yapılması ömrünü, çalışmasını, dengesini ve performansını arttırır, bu nedenle çok önemlidir. Kelatos’ta, ekipmanınızın en iyi koşullarda çalışması için en eksiksiz ve kullanışlı bakımı yapıyoruz.

Hizmetlerimizden bazıları:

  • Bilgisayar tamiri: Ünitenizde arızaya neden olan hatayı belirleyen tam bir çalışma yaparız ve mevcut tüm çözümleri kendi bütçenize göre uyarlarız.
  • Bileşenlerin takılması ve değiştirilmesi: Ekipmanınız parça veya bileşenlerin değiştirilmesini gerektiriyorsa, bize de güvenebilirsiniz, ihtiyacınıza göre orijinal parça ve aksesuarların mevcudiyetine sahibiz, bunları en düşük maliyetle bulacağınıza dair sizi temin ederiz.
  • Kötü amaçlı yazılım virüslerinin temizlenmesi: Virüsler, tüm kişisel bilgilerinizi, banka bilgilerinizi vb. Risk altına sokabilecek kötü amaçlı yazılımlardan bahsetmemek için bilgisayarın düzgün çalışmasını önler. Sizin ve bilgisayarınızın her zaman güvende olması için, derin bir virüs temizliği ve iyi bir antivirüsün aktivasyonu gereklidir, bununla ilgileneceğiz.
  • İşletim sistemlerinin kurulumu, temel ve gelişmiş programların sürücü konfigürasyonu ve kurulumu: Size Windows, Mac OS, iOS, Linux gibi en modern güncellemeleri sunuyoruz. Ayrıca ofis paketlerini (Word, Excel, Power Point) yüklemek için orijinal lisanslara ve tam işlevsellik için bilgisayarınızın ihtiyaç duyduğu her şeye sahibiz.
  • Sabit diskteki ve şifrelerdeki verilerin kurtarılması: Sabit diskteki, depolama birimlerindeki ve RAID sistemlerindeki verilerin başarılı bir şekilde kurtarılması konusunda uzmanız, yıllarca süren hizmetlerimizde her türlü arızaya, biçimlendirmeye, bozulmaya tanık olduk ve hatta elde etmeyi başardık ve müşterilerimizin bilgilerini almamızın nedeni budur. Windows 3.11, Windows 95, Windows 98, Windows ME, Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows NT Sunucusu, Windows 2000 Sunucusu, Windows Mobile, Android, iOS, Symbian, RAID Sistemleri gibi sistemlerdeki verileri kurtarmaya çalışıyoruz , Sunucu Novell Netware, LINUX, IBM, DEC Sistemler, Sistemler 36, MAC, diğerleri arasında.
  • Ekipman güncellemesi: Bilgisayarınızın işlevlerini güncel tutmanız mı gerekiyor? Bize gelin ve en kısa sürede size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız, böylece izleyeceğiniz tüm adımları izleyerek biriminiz ilk gün olarak çalışsın.
  • Teşhis ve kişiselleştirilmiş tavsiyeler: Tüm bilgisayar ihtiyaçlarınız için bir çözüm sunan teknik servisimiz bilgisayarınızı iyice değerlendirecek ve tüm ihtiyaçlarınızı etkin bir şekilde karşılayacaktır.

Tüm bu hizmetler ve daha fazlasını tesislerimizde bulabilirsiniz, merkezi olarak Chamberí semtinde, Joaquín María López Caddesi, 26, 28015 Madrid. Referans olarak, Islas Filipinler metro istasyonuna çok yakınız. Daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen 914 468 503 numaralı telefondan bize ulaşın.

Call Now Button
WhatsApp chat